piątek, 8 kwietnia 2016

Do budowy nowoczesne ogrodzenia z Winylu wolno zastosować cegły elewacyjne (klinkierowe albo licowe), do których można w jednakowym kolorze dopasować spoinę.Dzięki takiemu zabiegowi ogrodzenie będzie cudownie się prezentować. Decydując się na płot spośród cegieł wybrać można również ich fakturę.
Z cegieł wolno pobudować płot pełne lub wolno je zastosować na słupki oraz podmurówkę pod ogrodzeniem.

Prócz cegły elewacyjnej do budowy Balustrady PVC na plot i furtkę ogrodzeniowa
można wykorzystać zwyczajną cegłę ceramiczną, bloczki silikatowe, cement komórkowy ewentualnie pustaki. Jednak takie ogrodzenie by prezentował się stylowo trzeba wykończyć. Ploty Winylowe na ogrodzenie i bramkę ze sztachetek
można otynkować, obłożyć płytkami lub też okładziną.
Dzięki temu możemy dobrać ogrodzenie do zabudowy nieruchomości.
Robiąc cokół oraz słupki z betonu będziemy mieli mocne płot które możemy wykończyć na kilka sposobów. Co prawda konstrukcja takiego ogrodzenia jest niezmiernie pracochłonna.

Najtańszym sposobem wykończenia nowoczesne ogrodzenia PVC jest otynkowanie go.
Na ogrodzenia przydają się tak gipsy cementowe jak i cementowo -wapienne. By prolongować czas użytkowania ogrodzenia najprawidłowiej jest nałożony tynk pomalować emulsją elewacyjną.
Ogrodzenie wolno również wykończyć płytkami klinkierowymi, które designem oraz powierzchnią upodabniają się do cegły. Pozostałym wariantem wykończenia ogrodzenia jest obłożenie go płytkami silikatowymi.

Poza przymusem impregnacji nie różnią się one znacznie od płytek klinkierowych.
Ogrodzenia z plastyku na plot i furtę ze sztachetek
można również wykończyć kamykiem naturalnym. Niestety słupki oraz podmurówka wykonana z takiego towaru zwykle jest dosyć kosztowna. Ogrodzenie z Winylu na plot i bramkę ze sztachet z głazów naturalnych jest za to niepomiernie piękne oraz trwałe. Zwykle wykorzystywanymi głazami na ogrodzenia są piaskowiec, wapienie oraz granit.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz